Depilacja twarzy

Epilacja laserem medycznym Light Sheer to skuteczna i trwała metoda na niechciane włoski okolic twarzy. Z każda sesją usuwamy około 10-15% włosków. Po 2-3 sesji znikają stany zapalne, szerokie pory włosa stają sie mało widczone(efekt drwala), włoski rosną wolno, rzadziej, przebarwienia zaczynają ustępować. Metoda na włoski które mają kolor(od blond- po czarne)

Epilacja metodą elektrokoagulacji, to trwała metoda idealna na włoski trudne twarte i białe.  W kanał włosa wprowadzamy malutka igiełkę, przepuszczamy 1-2sek prady wysokiej częstotliwości który koaguluje struktury budujace włos.

Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia czasowego. Wiele innych metod depilacji jest mniej skutecznych niż depilacja woskiem, ponieważ usuwają one włos jedynie z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.

 

RÓŻNICE:

depilacja woskiem- zabieg czasowy

epilacja laserem medycznym light sheer- trwała epilacja owłosienia

epilacja elektrokoagulacją- trwała epilacja owłosienia

depilacja IPL/VPL/e light- czasowa lub częściowa depilacja

 

Zapraszamy na darmowe konsultacje tel: 502 59 55 29