Modelowanie

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA I DERMOMASAŻ

Skierowany dla: dostępny dla każdego, szczególnie osoby z nadwagą, wahaniem wagi, w ciąży po 3miesiącu etc.

Fala ultradźwiękowa wywołuje w tkankach rytmiczne, odpowiadające jej częstotliwości, drgania cząsteczek o charakterze naprzemiennego zagęszczania i rozrzedzania w kierunku rozprzestrzeniania się fali. Działają one na błony komórkowe zwiększając ich przepuszczalność, przez ruch płynu śródtkankowego opływającego komórki,napierając na ich błony (MIKROMASAŻ). Łatwiejsze jest wydalanie kanałami limfatycznymi produktów przemiany materii, toksyn icząsteczek tłuszczu .Powoduje to poprawę mikro-krążenia, wzrost przepuszczalności błon komórkowych, przyspieszenie metabolizmu komórek – poprawia więc zaopatrzenie tkanek w składniki odżywcze i tlen, a także ułatwia usuwanie produktów przemiany materii.

Dermomasaż inaczej masaż podciśnieniowy, to zabieg polegający na oddziaływaniu na skórę i tkankę podskórną poprzez stymulację mechaniczną i podciśnienie.

4569362-mama-i-niemowle-900-665

Pierwsze działanie odczuwalne jest już po jednym zabiegu – skóra staje się gładsza i bardziej naprężona. Dla pełnego efektu redukcji cellulitu polecana jest seria co najmniej 10 zabiegów, wykonywanych najlepiej 2-3 razy w tygodniu. Po zlikwidowaniu cellulitu powinno się wykonywać 1 zabieg w miesiącu w celu podtrzymania osiągniętego efektu.
combo2   bmc3
Działanie:

redukcja cellulitu
ujędrnianie i uelastycznianie skóry
modelowanie sylwetki od 1-4cm
przyspieszenie regeneracji tkanki: rozstępy, blizny, zmarszczki
pobudzenie cyrkulacji krwi i układu limfatycznego
detoksykacja (efekt drenażu)

cellulit