DLA DUSZY

od Katarzyny Jaworskiej….

vedic-1

Podążam twórczą ścieżką Vedic Art od 2012 roku, a od listopada 2015 roku jestem nauczycielką tej prostej i genialnej metody.  Jestem także instruktorką Akademii Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych, instruktorką Kundalini Jogi wg przekazu Yogi Bhajana. Od kilku lat prowadzę zajęcia, które za pomocą malowania intuicyjnego, pracy z ciałem, oddechem i głosem, pomagają uczestnikom pokonywać ograniczenia, otwierać się na ich własny potencjał i odnajdywać ścieżkę duszy.  Sztuka i twórcze działania, towarzyszą mi przez całe życie i mają dla mnie wymiar transformacyjny i terapeutyczny. Fascynuje mnie wnętrze ludzkie i proces pogłębiania samoświadomości poprzez pracę z ciałem, umysłem, taniec terapeutyczny i arteterapię. Kocham piękno w każdej postaci, a zwłaszcza piękno przyrody. Uwielbiam celebrować posiłki w dobrym towarzystwie, muzykę i taniec, które poruszają zmysły. Najbardziej inspirujące są dla mnie spotkania, rozmowy i praca z drugim człowiekiem. Jestem wielbicielką kotów i połączenia smaku czekolady z malinami. Lubię długie wędrówki brzegiem morza, odpoczywam leżąc na piasku i słuchając szumu fal.

 

vedic2

Wybierz się w podróż na spotkanie z niezwykłą osobą – z Samym Sobą. Przed nami kolejny warsztat z malowaniem intuicyjnym Vedic Art, w trakcie którego doświadczysz głębokiego zanurzenia w sobie i skontaktujesz się ze swoim Wewnętrznym Twórcą. Na tej drodze docierania do wewnętrznej prawdy, poprowadzą Cię pędzel, farby i Twoje serce.
Daj się porwać atmosferze zabawy, akceptacji i swobodnego wyrażania siebie poprzez kolor na płótnie! Powróć do naturalnej ekspresji, spontaniczności i czystej radości istnienia! Zostań Artystą Sztuki Życia!

Vedic Art, to stworzona przez szwedzkiego artystę Curta Källmana metoda rozwoju osobistego, wykorzystująca jako narzędzie malowanie intuicyjne.
Podczas malowania wg 17-stu zasad Vedic Art przypominamy sobie kim tak naprawdę w swej istocie jesteśmy: Twórcami, a nie odtwórcami. Nie naśladujemy, tylko wyrażamy własne odczucia. Otwierając coraz bardziej serce, docieramy do swojej pierwotnej natury. Nasze prawdziwe JA odtąd zaczyna świecić pełnym blaskiem. Odczuwamy jedność ze swoim dziełem, z innymi, z Wszechświatem, a wtedy wszystko co stworzymy z poziomu serca, przejawia się jako doskonałe.

 

vedic3

Tel. 502 269 986 Strona na Fb:  https://www.facebook.com/vedicartkatarzynajaworska/

vedic4

DLA KOGO:
Dla osób, które nigdy nie malowały, które malowały, ale czują się zablokowane twórczo, dla tych którzy chcą spróbować czegoś nowego, uwolnić swój potencjał, uaktywnić odpowiedzialną za rozwój kreatywności, prawą półkulę mózgową, otworzyć się na więcej przyjemności i radości w życiu. Dla tych, którzy czują znurzenie codziennością, potrzebują zmiany na polu prywatnym i zawodowym. Dla tych, którzy czują się wewnętrznie wypaleni, czują, że „utknęli w martwym punkcie”, chcą się odstresować i dać sobie chwilę oddechu aby odnowić połączenie z duszą i sercem.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:
W proponowanej formie warsztat Vedic Art trwa 2 x 2 dni ( ok. 8h dziennie + 1h przerwa obiadowa). Równolegle będzie się odbywał I-y i II-i stopień. Po ukończeniu otrzymujesz dyplom ukończenia stopnia podstawowego lub zaawansowanego. Proszę o wcześniejsze zgłoszenie, w którym stopniu chcesz uczestniczyć.Warsztat można dokończyć w kolejnym dowolnym terminie – data kolejnego możliwego weekendu zostanie wkrótce podana.
Na miejscu zapewniam sztalugi, papier, ołówki oraz różnorodne materiały do tworzenia struktur. Cena warsztatu nie obejmuje pozostałych materiałów malarskich.
Na jeden weekend należy się zaopatrzyć w: podobrazia bawełniane różnego formatu (min.7 szt.), farby akrylowe, najlepiej w dużych tubkach ( min.100ml), suche pastele, pędzle, paletę. Mogę wskazać najbardziej optymalne miejsce zakupu.
Można zabrać też własne materiały do tworzenia faktur (kamyki, piasek, brokaty, kasza, ryż, tasiemki itp.). Część z nich znajdziemy na pewno w naturze.
Dobrze wziąć ze sobą ubrania, które można z radością pobrudzić 🙂
Jest możliwość zamówienia tzw. „ wyprawki malarskiej”, obejmującej podobrazia, farby itp., która będzie na Ciebie czekała na miejscu. Szczegóły do uzgodnienia drogą mejlową: katarzyna.a.jaworska@gmail.com