Jonoforeza

GALWANIZACJA- JONTOFOREZA

Zamykanie rumienia oraz zapobieganie

Galwanizacja, jest zabiegiem elektroleczniczym polegającym na przepływie prądu stałego w ciele pacjenta między dwoma elektrodami. Działanie lecznicze galwanizacji związane jest z różnym sposobem ułożenia elektrod. W zależności od metod można uzyskać zmniejszenie pobudliwości nerwów, działa także przeciwbólowo, przeciwzapalnie oraz reguluje pracę naczyń krwionośnych. Plusem zabiegów jest pobudzenie mikrokrażenia a także wymuszenie produkcji kolagenu. Galwanizacja ma dyży wpływ na kuracje przeciwwzmarszczkowa oraz dotleniajaca.

 

Przebieg zabiegu: Przygotowanie skóry/ demakijaż- nałożenie substancji aktywnych np ampułka lub lek/- zabieg/ +- nałożenie maski/ -nałożenie kremu

Dla kogo: Dla osób z rozszerzonymi lub popękanymi naczynkami krwionośnymi, skóra szara, zwiotczała.

Czas zabiegu: 10-15 minut

 

Jak się przygotować? skóra nie może być pęknięta, bez stanów ropnych. Opalanie kończymy tydzień przed zabiegiem. Tydzień przed zabiegiem nie stosujemy silnych zabiegów kosmetycznych jak kwasy itp.

 

Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, odczucia z zabiegu to przyjemne mrowienie. Zabieg dobrze wpływa na odżywienie skóry, przyśpieszenie gojenia się stanów zapalnych (partia poddana zabiegowi i okolice), wykonywany jest swoisty mikromasaż, który także sprzyja pojędrnieniu skóry.

Zabieg warto wykonywać w serii do x 10. Co kilka miesięcy. Galwanizacja z jonoforeza(wtłoczeniem elektrolitów w głab skóry) zapobiega powstawaniu nowym zmianom.

 

 

.

 ZAPRASZAMY NA DARMOWĄ KONSULTACJE

TEL: 502 59 55 29