Luminoterapia Filorga

LUMINOTERAPIA FILORGA

 

LUMINOTERAPIA FILORGA  LED (Light-Emitting Diode) jest zabiegiem nieinwazyjnym, przeprowadzanym za pomocą głowicy LED. Luminoterapia podnosi potencjał energetyczny komórek poprzez stymulacje mitochondriów (centra energetyczne komórek). Pobudzone i dotlenione komórki zwiększają metabolizm i w optymalny sposób przyswajają dostarczane im substancje aktywne, dzięki czemu, oprócz działania intensywnie stymulującego, powoduje lepsze przyswajanie substancji odżywczych dostarczanych skórze podczas krioplastyki.

Terapia z zastosowaniem LED to bardzo skuteczna metoda poprawy kondycji skóry, która nie rozgrzewa skóry tak jak światło laserów. Dzięki temu jest nieinwazyjna, ale bardzo skuteczna.

 

WSKAZANIA DO LUMINOTERAPII

  • Fotostarzenie, płytkie przebarwienia, zaburzenia pigmentacji
  • Profilaktyka anti-aging, poprawa kondycji skóry
  • Trądzik pospolity, działanie przeciwzapalne
  • Utrata witalności
  • Redukcja blizn, rozstępów (wspomagająco)
  • Wyrównanie powierzchni skóry, redukcja nierówności

 

EFEKTY STOSOWANIA:

Dotlenione komórki posiadające wysoki potencjał energetyczny (po zabiegu luminoterapii) w optymalny sposób reagują na zabieg krioplastyki – skóra zyskuje promienny i młodszy wygląd, staje się bardziej jędrna i gładka, oznaki starzenia (zmarszczki, przebarwienia, nierówności) ulegają redukcji.

 

 

PREPARATY KTÓRE STOSUJEMY:

Labolatorium BCN – coraz częściej stosowane przez lekarzy. Ampułki stosowane do zabiegów kosmetycznych lub estetycznych.

 Labolatorium FILORGA
-NCTF kompleks witamin A, B, C, E, K wzbogacony minerałami i aminokwasami z dodatkiem koenzymów i kwasów nukleinowych. To preparat o wyjątkowych właściwościach regenerujących skórę.
-Skin Perfusion- wyjątkowo intensywne rozświetlenie, nawilżenie oraz terapia anty – aging

Żel z kwasem hialuronowym

Ilość powtórzeń, 1 x msc do zabiegu pielęgnacyjnego lub w formie kuracji x 10

ZAPRASZAMY NA DARMOWE KONSULTACJE
tel: 502 59 55 29