Manicure naturalny

MANICURE BIOLOGICZNY / KLASYCZNY

Podczas wykonywania zabiegu manicure biologicznego nie używa się narzędzi metalowych (pilników, cążek, podważaczy). Do pracy wykorzystuje się pilniki papierowe / szklane, patyczki z drzewa pomarańczowego oraz żele i płyny zmiękczające naskórek. W klasycznym używamy kopytek ze stali nierdzewnej a także za zgodą klientki wycinamy skórki. Wykonujemy kąpiel dłoni a przy zabiegu SPA dodajemy peeling oraz maskę z masażem.

Częstotliwość: 1-2 x w miesiącu

parafina

.

MANICURE JAPOŃSKI P.SHINE

P.Shine to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Manicure nadaje paznokciom blask, a także wzmacnia je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. To metoda zalecana na paznokcie kruche paznokcie, łamliwe i rozdwajające się.  Zabieg skierowany dla Pań i Panów.
Częstotliwość: 1-2 x w miesiącu

.

mani2 mani3 mani4 mani5 mani 1

MANICURE KAMYCZKOWY

Skuteczna i bezpieczna metoda likwidacji skórek. Na zawsze!

Piękne paznokcie w 30minut! Już dziś zainwestuj w zdrowe silne i ładne paznokcie. Rekomendowany jest w równym stopniu kobietom i mężczyznom. Metoda ta łączy w sobie najlepsze elementy manicure ekologicznego, francuskiego, amerykańskiego i japońskiego przy jednoczesnym zachowaniu dobrych tradycji polskiej kosmetyki.

 

Identyfikacja kamyka do celów kosmetycznych
Ekspertyza została wykonana przez:
prof. dr hab. inż. Macieja Pawlikowskiego
z Katedry Mineralogii, Petrografii i Geochemii AGH
w Krakowie.

Badany kamyk jest mułowcem kwarcowym o spoiwie krzemionkowym typu porowo-kontaktowego. Obok ziaren kwarcu zawiera tlenki żelaza oraz pojedyncze blaszki biotytu. Ziarna kwarcu mają wielkość do 0,2 mm, ale dominują ziarna mniejsze. Około 95-97% ziaren kwarcu jest ostrokrawędzistych co decyduje o dobrych właściwościach szlifierskich kamienia. Pozostałe ziarna, przeważnie większe są średnio i dosyć dobrze obtoczone.

 

Idealnie wpisuje się w światowy trend LESS IS MORE

 

Dłonie są bardzo ważnym elementem urody. Dlatego też powinny być piękne, a tym samym starannie wypielęgnowane. Delikatna, aksamitna skóra oraz kształtne, zdrowe paznokcie są ozdobą każdej kobiety, częścią jej urody i kobiecości. Ładne i zadbane paznokcie stanowią wizytówkę i świadectwo kultury osobistej. Delikatna, jedwabista w dotyku skóra dłoni, dobrze utrzymane, gładkie, różowe paznokcie są czymś, do czego powinna dążyć każda współczesna kobieta, bez względu na wiek , status i zawód. Zdrowe paznokcie powinny być elastyczne, gładkie, z połyskiem mieć naturalny kształt i bladoróżowy kolor. Mogą być pomalowanena różne barwy, w zależności odgustu, mody i kompozycji, ale zawsze, obowiązkowo powinny być zadbane.

Kształt i kolory paznokci zmieniają się zgodnie z obowiązująca modą czy upodobaniem. Jednak moda nie ma związku ze zdrowymi i pięknymi paznokciami. Umiejętność wykonania manicure, który nie narusza naturalnego kształtu i wyglądu paznokci oraz skórek jest niezwykle cenna,  a wbrew pozorom rzadko spotykana. Zmienione lub brzydko wyglądające paznokcie są najczęściej efektem ich niewłaściwej pielęgnacji, kontaktu z detergentami lub zwykłych zaniedbań. Warto uświadomić sobie, że właściwa opieka i odpowiednio wykonane zabiegi przywrócą paznokciom ładny wygląd. Manicure kamyczkowy ów piękny wygląd gwarantuje.

 

Czy wiesz, że…. Odżywki do paznokci w swoim składzie mają substancje trujące? dlatego organizm zmuszony jest do rogowacenia płytki dając wrażenie twardych paznokci!Sprawdzaj skład.

 

METAMORFOZY

 

 1. Przed

1. Po

 

 

 

 

Zapraszamy na darmowe konsultacje

Zapraszamy do zapisów. tel: 502 59 55 29