NANOTECHNOLOGIA Goldex

Srebro Nanokoloidalne  (H2O  Ag) Niechemiczne, to płyn do codziennej higieny skóry twarzy oraz całego ciała. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji różnego rodzaju skóry osób w różnym wieku – kobiet i mężczyzn.

dsc_0439

– To skuteczny  oczyszczająco-pielęgnacyjny produkt kosmetyczny, który może być polecany do codziennej higieny skóry twarzy i ciała osób z różnego rodzaju skórą i w różnym wieku.

– Delikatnie, nie powodując żadnych podrażnień, ale jednocześnie bardzo dokładnie oczyszcza skórę z różnego rodzaju zanieczyszczeń środowiskowych oraz sebum, dając w efekcie uczucie czystej, matowej, zadbanej i odpowiednio wypielęgnowanej skóry.

– Dzięki innowacyjnej formule nanokoloidalnego srebra pomaga chronić przed bakteriami, których rozwój powoduje na skórze nieprzyjemny zapach, pozwalając na dłuższy czas zachować uczucie świeżości i czystości.

– Nie powoduje przesuszenia ani jakiegokolwiek podrażnienia czy też wzmożonego napięcia skóry.

– Dzięki właściwościom kojąco-regenerującym i antybakteryjnym srebra, płyn przynosi ulgę skórze podrażnionej, zaczerwienionej np. po goleniu lub w przebiegu innych zmian.

– Skuteczne oczyszczenie, neutralizacja zapachu potu dzięki działaniu antybakteryjnemu, oraz właściwości kojąco-regenerujące sprawiają, iż skóra jest doskonale wypielęgnowana i przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

– Jest bardzo praktyczny i łatwy w użyciu niemal w każdych warunkach, gdyż nie wymaga spłukiwania. Na skórze po użyciu płynu nie pozostaje jakikolwiek „film”, który mógłby powodować niekorzystne uczucie napięcia, ściągania, czy też „świecenia” lub „błyszczenia” skóry.

Produkt dostępny w pojemnościach: 140ml (atomizer), 500ml, 1000ml.

Działanie: doskonale oczyszcza i matuje skórę twarzy. Ułatwia pielęgnację zmian skórnych takich jak wypryski, opryszczka, trądzik, podrażnienia czy zaczerwienienia. Ze  względu na właściwości antybakteryjne niweluje przykry zapach oraz nadmierną potliwość. Może być stosowany także jako płyn po goleniu. Pozostawia przyjemne uczucie odświeżenia.

Sposób użycia: nanieść na suchą skórę twarzy lub wybrane miejsce na ciele i pozostawić do wchłonięcia.

Składniki / Ingredients: Aqua, Silver (nano)

TESTOWANY DERMATOLOGICZNIE I APLIKACYJNIE

UWAGI:PRZECHOWYWAĆ W TEMPERATURZE POKOJOWEJ !  PRZECHOWYWAĆ W CIEMNYM MIEJSCU !       

OSTRZEŻENIA:NIE STOSOWAĆ U OSÓB UCZULONYCH NA METALE SZLACHETNE !

dsc_0759

Złoto Nanokoloidalne (H2O  Au) Niechemiczne, to unikalny preparat do nawilżania, regeneracji i pielęgnacji skóry zawierający złoto nanokoloidalne. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji różnego rodzaju skóry osób w różnym wieku – kobiet i mężczyzn.

– Podczas systematycznej  aplikacji wykazuje bardzo korzystne i wielokierunkowe działanie.

– Powoduje w szybkim czasie zauważalną poprawę kondycji i wyglądu skóry twarzy, szyi i dekoltu dzięki czemu skutecznie pomaga zniwelować efekty upływającego czasu.

– Przyczynia się do poprawy nawilżenia skóry, dzięki temu staje się bardziej jędrna i elastyczna . Odpowiednio nawilżona i zregenerowana skóra staje się również bardziej gładka oraz miękka i aksamitna w dotyku.

– Poprzez stymulację syntezy kolagenu podczas systematycznej aplikacji   przyczynia się do spłycenia i zmniejszenia widoczności zmarszczek czy linii oraz skutecznie niweluje ich dalsze pogłębianie. Sprawia również iż skóra twarzy szyi i dekoltu staje się odpowiednio napięta i odczuwalnie wygładzona.

– Po każdorazowej aplikacji z twarzy znikają objawy zmęczenia, stresu a cała twarz nabiera zdrowego blasku i świeżego promiennego wyglądu.

Produkt dostępny w pojemnościach: 140ml (atomizer), 500ml, 1000ml.

Działanie: doskonale nawilża i regeneruje skórę poprzez stymulację syntezy kolagenu co przeciwdziała powstawaniu zmarszczek. Przywraca skórze gładkość jędrność i blask.

Sposób użycia: nanieść na suchą skórę twarzy, szyi i dekoltu – pozostawić do wchłonięcia.

Składniki / Ingredients: Aqua, Gold (nano), Silver (nano)

TESTOWANY DERMATOLOGICZNIE I APLIKACYJNIE

UWAGI:PRZECHOWYWAĆ W TEMPERATURZE POKOJOWEJ !  PRZECHOWYWAĆ W CIEMNYM MIEJSCU !       OSTRZEŻENIA:NIE STOSOWAĆ U OSÓB UCZULONYCH NA METALE SZLACHETNE !

 

opalanie natryskowe

 

W porównaniu do suplementu diety, kosmetyki przechodzą szereg badań: mikrobiologicznych, fizyko-chemicznych, dermatologicznych, aplikacyjnych oraz test konserwacji, w którym muszą wykazać swoje silne bakteriobójcze działanie na wytypowanych szczepach bakterii, które to uzyskuje się za pomocą konserwantów.

Złoto i srebro same w sobie są bakteriobójcze, przez co są tak unikalne, a testy konserwacji naszego produktu umieszczone na stronie www.Goldex.com.pl świadczą o braku jakichkolwiek chemicznych konserwantów lub parabenów.

W postaci czystego koloidu stanowią swoiste wyzwanie do skutecznego zwalczania bakterii i grzybów użytych do testu konserwacji, który można zaliczyć tylko w 100%.

Obecnie wszystkie kosmetyki muszą być rejestrowane w centralnym unijnym systemie, w skrócie CPNP (Cosmetic Products Notification Portal), a te w których zastosowano nanotechnologię, bądź jeden ze składników w tej technologii, muszą przejść dodatkową ścieżkę rejestracji dla produktów zawierających nanomateriały.

Ostatecznym dokumentem, który dopuszcza kosmetyk do obrotu na rynku jest Ocena Bezpieczeństwa (Safety Assessment). Wydaje ją Safety Assessor – osoba szkolona i dopuszczona przez Unię Europejską, która po wnikliwej analizie wszystkich dokumentów potwierdza lub nie, zgodność produktu z przepisami i jednocześnie nakłada na producenta obowiązek posiadania numeru referencyjnego z systemu CPNP – bez którego nie można danego wyrobu wprowadzić na rynek.

Konsumencie pamiętaj:

Chcąc mieć pewność, że produkt kosmetyczny spełnia te wymogi należy żądać od producenta dostępu do aktualnej oceny bezpieczeństwa. Mamy wtedy pewność, że produkt spełnia standardy jakości i jest bezpieczny w użyciu. Jeżeli nie mogą Państwo uzyskać dostępu do tych dokumentów na stronie producenta lub w inny sposób oznacza to ,że są to produkty o zastosowaniu technicznym.