ESTETYKA I KROPLÓWKI

Gabinet Vitality Clinic zaprasza na zabiegi estetyczne oraz witaminowe kroplówki.

Kwas hialuronowy występuje w skórze w sposób naturalny – jest podstawowym składnikiem skóry, który utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Niestety wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, wskutek czego skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją objętość. Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem. Kwas hialuronowy wykorzystywany do wygładzania zmarszczek jest preparatem syntetycznym, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia objawów alergii. Zapewnia nam dużą wygodę, gdyż nie wymaga wcześniejszej próby uczuleniowej.

Powiększanie ust to najpopularniejszy zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Pomimo że sam zabieg ma służyć modelowaniu ust (i takiej nazwy się używa), to większość kobiet pragnie właśnie ich powiększenia. Powiększanie ust kwasem hialuronowym wykonuje się, gdy naturalne są zbyt wąskie, asymetryczne.

Osoczem bogatopłytkowym najczęściej ostrzykujemy obszary skóry wymagające odmłodzenia, takie jak okolice policzków, żuchwy, szyi oraz dłoni. W celu poprawy gęstości włosów oraz zahamowania procesów łysienia, PRP stosowane jest również w obrębie skóry głowy. Iniekcje osocza bogatopłytkowego są także wykorzystywane w terapii przeciwko rozstępom i bliznom.

Lipoliza iniekcyjna Nie jest to jednak metoda odchudzania, a tylko modelowania. Polega ona na ostrzyknięciu okolicy dotkniętej nadmiernym odkładaniem się tłuszczu preparatem o nazwie fosfatydylocholina. Lek ten doprowadza do rozkładu tkanki tłuszczowej w okolicy wstrzyknięcia. Fosfatydylocholina z łatwością przenika przez błony komórkowe, powodując ich rozerwanie, a następnie doprowadza do rozpadu trójglicerydów, które wraz z lipoproteidami transportowane są do wątroby, gdzie następuje ich rozkład. Pomimo faktu, iż zaaplikowany specyfik skutecznie przeciwdziała odkładającemu się tłuszczowi, to nie należy go traktować jako środka odchudzającego. Nie wszystkie miejsca nadają się do lipolizy iniekcyjnej.

Bezpieczeństwo podawania kroplówek witaminowych

W naszych kroplówkach są witaminy, minerały i aminokwasy sklasyfikowane jako „niezbędne składniki odżywcze”, ponieważ są niezbędne do przeżycia. Najczęściej otrzymujemy je z pożywienia, jednakże genetycznie zmodyfikowana żywność przetworzona sprawia, że wielu z nas brakuje podstawowych składników odżywczych.

Pod nadzorem jednego z naszych pracowników służby zdrowia, Twoje ciało może zostać przywrócone do maksymalnej sprawności i maksymalnej efektywności energetycznej

Nie ma jedynej słusznej recepty na zdrowie. Każdy organizm jest inny – dlatego do każdego przypadku musimy odnieść się indywidualnie.
Odpowiedni wywiad z pacjentem i ukierunkowana diagnostyka pozwala nam wyjść na przeciw potrzebom i problemom pacjenta.

Zapisz się na konsultację i zabieg: 576 928 855

Strona gabinetu : http://vitalityclinic.pl