Stylizacja I PRZEDŁUŻANIE rzęs

Agnieszka Richert zaprasza na stylizację rzęs. 10 lat doświadczenia, wiele rozwiązań dla Twoich rzęs i brwi.

metoda 1:1

metoda 2:1

metoda 2-3D

metoda 3-5D

Makijaż permanentny brwi

Rzęsy są niekwestionowanym atrybutem kobiecości. Gęste, długie i podkręcone dodają kobietom pewności siebie i sprawiają, że czujemy się naprawdę wyjątkowo. Głównym powodem rosnącej popularności przedłużania rzęs jest maksymalny komfort noszenia i wygoda. Twoje spojrzenie pozostaje oszałamiające przez całą dobę, bez konieczności używania tuszu!

Przedłużanie metodą 1:1 polega na precyzyjnej aplikacji do naturalnej rzęsy jej sztucznego odpowiednika. To odpowiedni zabieg dla Pań, które pomimo stosowania najlepszych kosmetyków, wciąż borykają się z problemem rzęs o niewystarczającej długości lub słabym podkręceniu.

Długość zabiegu uzależniona jest od gęstości naturalnych rzęs. Całość przebiega w komfortowej atmosferze, pozwalającej zrelaksować się i zanurzyć się w przyjemnej chwili odpoczynku od codzienności. Szacowany czas zabiegu to około 1-2 godzin.

Podczas wykonywania zabiegu przedłużania rzęs metodą stosujemy najwyższej jakości sprzęt, pozwalający precyzyjnie uzyskać upragniony efekt. Twoje oko zyska zmysłowy, a zarazem naturalny wygląd, któremu z pewnością nikt się nie oprze.

Głównymi zaletami, dla których kobiety pokochały metodę przedłużania rzęs , są:

  • wygoda – efekt przedłużania utrzymuje się nawet do 8 tygodni, podczas których możesz zrezygnować z malowania rzęs
  • wyraziste spojrzenie – dzięki przedłużaniu rzęs  Twoje oko stanie się optycznie powiększone i nabierze kontrastu
  • przystępna cena
  • wzrok zazdrosnych kobiet, podziwiających Twoje urokliwe spojrzenie

Rezerwacje tel: 570 068 904