Zabiegi Antycellulitowe

LIPOSUKCJA UTRADŹWIĘKOWA

Fala ultradźwiękowa wywołuje w tkankach rytmiczne, odpowiadające jej częstotliwości, drgania cząsteczek o charakterze naprzemiennego zagęszczania i rozrzedzania w kierunku rozprzestrzeniania się fali. Działają one na błony komórkowe zwiększając ich przepuszczalność, przez ruch płynu śródtkankowego opływającego komórki,napierając na ich błony (MIKROMASAŻ). Łatwiejsze jest wydalanie kanałami limfatycznymi produktów przemiany materii, toksyn i cząsteczek tłuszczu .Powoduje to poprawę mikro-krążenia, wzrost przepuszczalności błon komórkowych, przyspieszenie metabolizmu komórek – poprawia więc zaopatrzenie tkanek w składniki odżywcze i tlen, a także ułatwia usuwanie produktów przemiany materii.

  • Działanie:
  • wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
  •  likwidacja cellulitu
  •  zwiększenie absorpcji składników aktywnych
  • rozbijanie komórek tłuszczowych
  •  ujędrnienie skóry
  •  pobudzenie krążenia
  •  odżywienie skóry
  •  uelastycznienie skóry
  •  stymuluje przemianę materii

Ilość zabiegów: 3 x w tygodniu od 5-15 wizyt. Idealnie w połączeniu z dermomasażem/bańką chińska.

SAUNA KARBONOWA

Specjalistyczne urządzenie wyszczuplająco – modelujące sylwetkę w formie kołdry karbonowej z trzema oddzielnymi, regulowanymi strefami grzewczymi. Jest to profesjonalny system głębokiej penetracji promieni podczerwieni (infrared, infrarouge).

4

Ciepło FIR powoduje, że związki trujące uwalniane są z komórek. Cząsteczki toksyczne następnie przedostają się do płynu limfatycznego. Ponieważ pot wytwarzany jest z płynu limfatycznego, zawarte w nim związki trujące opuszczą ciało wraz z potem.

Efekty:  Natychmiastowy- zrzucenei nadmiaru wody z toksynami, relaks mięśni i pobudzenie struktur stawowych. Późniejszy w kuracji- redukcja cm w obwodach, regeneracja stawów i układu krążenia.

Możesz spalić 600 kalorii w pojedynczej 20-30 minutowej sesji.

Ilość zabiegów: 3 x w tygodniu od 5-15 wizyt.  Idealnie w połączeniu z dermomasażem/bańką chińska.

.

543569-Plastyka-brzucha-jest-bardzo-popularnym-zabiegiem-w-Trojmiescie

DERMOMASAŻ / BAŃKA CHIŃSKA

Skierowany dla: dostępny dla każdego, szczególnie osoby z nadwagą, wahaniem wagi, w ciąży po 3miesiącu etc.
Inaczej masaż podciśnieniowy, to zabieg polegający na oddziaływaniu na skórę i tkankę podskórną poprzez stymulację mechaniczną i podciśnienie.

Pierwsze działanie odczuwalne jest już po jednym zabiegu – skóra staje się gładsza i bardziej naprężona. Dla pełnego efektu redukcji cellulitu polecana jest

seria co najmniej 10 zabiegów, wykonywanych najlepiej 2-3 razy w tygodniu. Po zlikwidowaniu cellulitu powinno się wykonywać 1 zabieg w miesiącu w celu podtrzymania osiągniętego efektu.

Działanie:

redukcja cellulitu
ujędrnianie i uelastycznianie skóry
modelowanie sylwetki
przyspieszenie regeneracji tkanki: rozstępy, blizny, zmarszczki
pobudzenie cyrkulacji krwi i układu limfatycznego
detoksykacja (efekt drenażu)

 

Bańka chińska działa na zasadzie zasysania skóry, dzięki czemu dość mocno masowana jest tkanka podskórną ud, pośladków, czy brzucha, czyli miejsca, w których najczęściej obserwujemy oznaki mało atrakcyjnej skórki pomarańczowej. W trakcie trwania zabiegu przyspiesza również krążenie krwi masowanych miejsc, wpływając na przemianę materii, a tym samym przyczyniając się do rozbijania tkanki tłuszczowej.

Masaż taki działa na zasadzie podciśnienia. W bańce tworzy się ono w momencie usunięcia z niej powietrza, kiedy przyciskamy ją mocno do skóry. Powoduje to zassanie tkanek i wpływa na ich przekrwienie. Jeśli skórze brakuje elastyczności – zabieg powinien pomóc w przywróceniu jej jędrności.

 

masaz-banka-chinska

Należy pamiętać, że istnieje również kilka przeciwwskazań do wykonywania masażu tego typu. Zabiegowi nie powinny poddawać się kobiety w ciąży, w okresie menstruacji oraz osoby mające żylaki. Pozostałe przeciwwskazania to: podwyższona temperatura ciała, zaburzenia krzepliwości krwi, zapalenie stawów, stany zapalne skóry, problemy z naczynkami lub obrzęki.

Należy pamiętać jednak, że masażu bańką chińską nie należy traktować jako głównej metody walki z cellulitem.

 

Modułowe zabiegi Fal Radio Frequency

To zabieg skierowany do osób szczupłych z problemem cellulitu
Fala Radio Frequency wnika w głąb skóry regulując procesy przemiany materii.

Zabieg, odczuwalny jako przyjemne ciepło, polega na wytworzeniu endogennego ciepła w tkankach na poziomie skóry właściwej i tkanki podskórnej za pomocą fal radiowych (radiofrekwencja).
Stosowany w serii 9-15 zabiegów genialnie redukuje nieładny efekt.

 

Mezoterapia Mikroigłowa ROLLLER

To zabieg skierowany do osób zarówno z cellulitem wodnym jak i tłuszczowym

Tylko ok. 0,3% aktywnych składników dostarczanych z zewnątrz może przeniknąć do skóry przez warstwę naskórka, a często w związku z keratynizacją komórek nawet ten wynik nie jest osiągalny. Aby zwiększyć przenikanie opracowano ROLLER, wykorzystujący dyski z igłami zainstalowane na rolce. Pozwala on uzyskać ok. 10.000 mikro-kanałów w przeciągu 5 minut. Według badań pozwala to zwiększyć przenikanie substancji aktywnych nawet o 100.000 razy w porównaniu z aplikacją bezpośrednio na skórę! Tworzy to niezwykle efektywny System Przeznaskórkowego Transportu Substancji Aktywnych. Stymulacja skóry za pomocą ROLLER pozwala na odbudowę uszkodzeń w warstwie skóry właściwej oraz zwiększenie syntezy kolagenu. Pozwala to na znaczne spłycenie zmarszczek, poprawę jędrności i kolorytu skóry. Stymulacja skóry za pomocą ROLLER daje porównywalne efekty do zabiegów laserowych, czy peelingów chemicznych, nie dając jednocześnie prawie żadnych skutków ubocznych. Zwiększa grubość skóry o ok. 8% co czyni ją skuteczną i innowacyjną terapią przeciwzmarszczkową i  antycellulitową.

Składniki, które warto wybrać do zabiegu: krzem organiczny, wyciąg z karczocha, kofeina, morszczyn pęcherzykowaty inne

Zabieg, odczuwalny jako neutralne mikronakłucia(rzadko się zdarza nieprzyjemne odczucie)
Stosowany w serii 3-12 zabiegów. Co 2-4 tygodni.
WAZNE– nasz Salon zawsze używa nowego kartidża.